• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Naujienos

2017.06.19
Atvira Šakių sporto klubo ‘‘Ošimas‘‘ vasaros sporto ir meistriškumo tobulinimo stovykla

Paluobių daugiafunkcio centro sporto komplekse, įvyko projektinė, atvira Šakių sporto klubo‘‘Ošimas‘‘ vasaros sporto ir meistriškumo tobulinimo stovykla. Dalyvavo viso 38 sportininkai ir 4 asmenys, kurie buvo atsakingi už saugias, stovykloje vykdomas pratybas.

Šakių visuomenės sveikatos biuro specialistė Benita Petrauskienė rūpinosi stovykloje vaikų geru sveikatos stoviu. Stovyklos metu sportininkai dalyvavo įvairių žaidimų(šaškių, šachmatų ,krepšinio,futbolo) rungtyse, bėgo krosą , maudėsi Paluobių vandens telkinyje, žiūrėjo vidio medžiagą - Rytų Kovos menai. Šioje stovykloje visi dalyviai sėkmingai išsilaikė diržų egzaminus. 

Ypatingai gerą ryžtą ir charakterį diržų laikyme ir sportinėse rungtyse parodė šie sportininkai : Rokas Belevičius,Giedrius Dumbauskas, Ieva Smirnovaitė,Benita Eidikytė,Auksė Kaušiūtė, Ernestas Varankevičius, Pijus Moleikaitis,Kajus Šuopys, Antanas Kriščiūnas,Eimantas Šimkaitis,Vygaudas Kaušius,Robertas Gruodis, Mantas Mulvinskas,Nedas Rinkevičius,Kristijonas Kazlauskas,Povilas Duoba,Evelina Eidikytė,Lukas Valys, Deimantas Rolskis, Linas Kliučinskas, Pijus ir Nojus Bataičiai.Visi dalyviai , pagal teisėjų įvertintą meistriškumą , buvo apdovanoti sportiniais prizais-diržais ir diplomais. 

Stovyklos pabaigoje buvo surengta diskusija apie stovykloje patirtus įspūdžius. Visi stovyklautojai kartu pasidžiaugėme , kad nebuvo nė vieno pasisakymo ,kad stovykla kam nors nepatiktų. Labiausiai jaunimas akcentavo sportinius prizus ir diplomus už diržų egzaminus , sportines rungtis ,maudynes, vidio peržiūra, bei vienas kito geresnį pažinimą prie degančio mažo laužiuko. Kaip Klubo vadovas džiaugiuosi, kad su savo komanda vykdydami projektinę klubo ‘‘Ošimas‘‘ sportinę, sveikatinančią veiklą, galime pasitarnauti jaunimui, kuo prasmingiau praleisti laiką , atsisakyti žalingų įpročių, ugdyti jų tvirtus charakterius, gerąsias žmogaus savybes. Padėti tapti geresniais žmonėmis pačiame gyvenime .


DSCF7411.JPG

DSCF7421.JPG

DSCF7500.JPG

Sporto klubo "Ošimas" informacija


Atgal

Mūsų draugai