• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Naujienos

2020.10.16
1200 km žygio pėsčiomis „Už švarią Lietuvą!“ entuziastai Šakiuose!

Už švarią Lietuvą!“ – tai pirmasis žygis pėsčiomis aplink Lietuvą, kurio metu renkamos pakeliui rastos šiukšlės. Žygio metu kviečiama bendruomenes pažvelgti į savo aplinką bei viešas erdves kitaip ir raginama nenaudojamus ar sulūžusius daiktus, užuot išmetus, prikelti antram gyvenimui.
Mes, Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras džiaugiamės už galimybę giliau pažvelgti į besaikio ir neapgalvoto vartojimo problemą ir įkvėpimą naujoms sveikatingumo idėjoms bei galimybę žygio dalyviams padovanoti lektorės Eglės Kuosienės paskaitą - "Mąstymo galia". Kas vyksta mūsų smegenyse, kai mums gresia pavojus? Dėl ko smegenys „nemato“ pavojaus, kuris negresia išgyvenimui „čia ir dabar“? Kodėl nemąstome ir kaip veikiame nemąstydami? Kas vyksta mūsų smegenyse, kai mums malonu?
Daugiau apie žygį, nuotraukas ir Eglės Kuosienės vienos dienos žygio dienoraštį rasite čia: https://www.15min.lt/.../1200-km-zygio-pesciomis-uz...
Žygis pėsčiomis aplink mūsų šalį „Už švarią Lietuvą!“ – tai mūsų visų šansas ne tik pažinti ir pamilti Lietuvą bei jos gamtą, bet ir susivienyti siekiant švaresnės aplinkos sau bei ateities kartoms.
 
Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija


Atgal

Mūsų draugai