• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Renginiai

2017.04.11
Akcija ,,Sveikatingumo savaitė“

Minint Pasaulinę sveikatos dieną visą praėjusią savaitę Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo su sveikatinimu susijusius renginius, į kuriuos buvo kviečiami visi rajono gyventojai.

Balandžio 3-7 dienomis buvo atliekamas fizinio pajėgumo vertinimas bei kūno masės kompozicijos analizė. Jos pagalba žmonės galėjo sužinoti savo biologinį amžių, svorį, kūno masės indeksą, raumenų ir kaulų masę, procentinę kūno skysčių ir riebalų išraišką, pilvo riebalų lygį bei dienos kalorijų normą. Analizės atlikti atvyko įvairaus amžiaus žmonės, daugiausiai besirūpinantys savo sveikata ir sportuojantys. Rezultatai nudžiugino tiek visuomenės sveikatos specialistes, tiek išdrįsusius atlikti kūno masės kompozicijos analizę.

Balandžio 4 dieną buvo organizuojami šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai Šakiuose, kuriuos vedė ir koordinavo visuomenės sveikatos specialistė, šiaurietiškojo ėjimo instruktorė Vilma Grumčiuvienė.

Sveikatos dienai ir šiemetinei jos temai paminėti, balandžio 5 dieną, Šakių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biure vyko paskaita „Depresija ir emocijų slopinimo pasekmės“. Paskaitą skaitė psichologė Zita Skaisgirienė. Paskaitos metu buvo pasakojama apie neigiamų minčių padarinius, kodėl svarbu atsikratyti nemalonių emocijų ir kokios yra prevencinės priemonės nuo emocinės raidos sutrikimo. 

Balandžio 6 -ąją, minint saugaus eismo dieną, Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės kartu su Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariato pareigūnais bei atstovu iš VĮ Marijampolės regiono kelių, pratęsdami kasmetinę akciją, dalino atšvaitus bei lankstinukus su informacija, kaip derėtų elgtis kelyje tamsiu paros metu, informacija pėstiesiems bei taisykles dviratininkams. Stabdomi mašinų vairuotojai ir jų keleiviai iš pradžių manė, kad tai eilinė policijos pareigūnų patikros akcija, todėl nustebo, bet tuo pačiu džiaugėsi ir noriai ėmė siūlomas dovanėles, dėkodami už suorganizuotą akciją.

Visuomenės sveikatos biuro specialistės informuoja, jog akcija sulaukė nemažo dalyvių susidomėjimo, todėl planuojama šią akciją vykdyti ir kitais metais. 

3__1_.JPG

DSC_0218.JPG

1_81.jpg

Visuomenės sveikatos biuro informacija


Atgal

Mūsų draugai