• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Renginiai

2017.04.06
Balandžio 6-oji - Saugaus eismo diena

ig5dn32288.jpgNuo 2006-ųjų metų balandžio 6-oji Lietuvoje paskelbta Saugaus eismo diena. Minint šią dieną, Kelių policijos pareigūnai ir kitos valstybinės įstaigos taip pat visuomeninės organizacijos primena apie saugumo svarbą keliuose.
Lietuvos policija kviečia Lietuvos gyventojus bent šią dieną būti pakantesniais ir rūpestingesniais kelyje, elgtis dėmesingai, gerbti šalia esančius eismo dalyvius, būti tolerantiškesniais.  Žmonės raginami kelyje elgtis pagal visas saugumo taisykles. Vairuotojai ir keleiviai automobiliuose turi segėti saugos diržus, laikytis saugaus greičio, atsargiai manevruoti gyvenamose zonose. Tėvai įspėjami, kad pasirūpintų automobiliuose vežamų vaikų saugumu – jie privalo sėdėti jų amžiui pritaikytose automobilių kėdutėse. 
Lietuvos policijos departamento duomenimis, eismo įvykiuose dažniausiai nukenčia pėstieji, daugiausia nelaimingų įvykių įvyksta tamsiu paros metu, todėl kelyje elgtis ypač atsargiai ir atsakingai itin svarbu. Pėstieji ir dviratininkai privalo pasirūpinti savo saugumu ir tamsiu paros metu dėvėti šviesą atspindinčias priemones, vienos efektyviausių – atšvaitai. 
Todėl pratęsdami kasmetinę akciją Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės kartu su Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariato pareigūnais bei atstovu iš VĮ Marijampolės regiono kelių, E.Lovkiu, 6 – ąją dieną dalino atšvaitus bei lankstinukus su informacija, kaip derėtų elgtis kelyje tamsiu paros metu, informacija pėstiesiems bei taisykles dviratininkams. Stabdomi mašinų vairuotojai ir jų keleiviai iš pradžių manė, kad tai eilinė policijos pareigūnų patikros akcija, todėl nustebo, bet tuo pačiu džiaugėsi ir noriai ėmė siūlomas dovanėles dėkodami už suorganizuotą akciją. Dar kartą informuojame ir prašome visų gatvėje ir kelyje pasirūpinkite ne tik savo, bet ir kitų saugumu bei būti atidžiais!

3_34.jpg

34.jpg

2_45.jpg

1_81.jpg

Visuomenės sveikatos biuro informacijaAtgal

Mūsų draugai