• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Renginiai

2017.09.08
Naktinis krepšinis Šakiuose

Rugpjūčio 26 d. prie Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro buvo išties sportiška atmosfera. Čia jau trečiąkart suorganizuotas tradicija tampantis naktinis krepšinis „3x3“.

Dar prieš trejus metus pirmą tokį renginį Šakiuose suorganizavę jaunuoliai Giedrius Tamošaitis, Marius Mykolaitis ir Marius Pavalkis entuziazmu žavi toliau. Ir šiais metais renginys sulaukė ne tik sportininkų, bet ir žiūrovų dėmesio. Jaunuoliai net neabejoja, kad ir kitais metais Šakiuose vyks naktinis krepšinis, mąstoma, kaip renginį padaryti dar patrauklesnį ir įdomesnį.

Šiųmetiniame turnyre, užsitęsusiame iki pusės trečios nakties, dalyvavo 25 komandos (pernai buvo 40) ne tik iš rajono, bet ir Skaudvilės, Jurbarko, Kauno, Vilniaus. Be to, organizatoriai džiaugiasi, kad yra etatinių dalyvių, kurie renginyje dalyvauja nuo pat pradžių.

Krepšinio kovos vyko dviejose amžiaus grupėse: gimę 1999 m. ir jaunesni bei gimę 1998 m. ir vyresni.

Tiesa, pirmąsias vietas abiejose grupėse laimėjo svečiai, kitas pasiskirstė vietiniai. Pirmoje amžiaus grupėje geriausiai sekėsi „Orangutangiukui“ (Jonas Levickis, Karolis Skrobenis, Gabrielius Bertašius), antroje vietoje liko „Neabejotinas dėjimas“ (Edvinas Levišauskas, Justas Sakalauskas, Mantas Sniečkus, Povilas Vidžiūnas), trečią vietą užėmė „Fokusas“ (Domas Balsevičius, Jokūbas Dovydaitis, Justas Vaitkus, Paulius Grigutis). 1998m. ir vyresnių amžiaus grupėje pirmą vietą iškovojo „Konfeti“ (Justas Nausėdas, Rokas Nausėdas, Tadas Nausėdas, Mintautas Bulanovas), antri buvo „Nepiktybiniai“ (Linas Macijauskas, Martynas Kriaučiūnas, Gytis Sutkus), o trečią vietą iškovojo „4in1“ (Dovydas Balčiūnas Lukas Karalius Adomas Stanaitis, Aurimas Švelnys).

Turnyro metu vyko ir tradiciniai konkursai. Snaiperio konkursą, kuriame rungėsi 30 dalyvių, laimėjo Eduardas Mačiulis, „Oro karaliumi“, pademonstravęs aukštą lygį bei meistriškumą, išrinktas Robertas Balčius. Didžiulio žaidėjų ir žiūrovų susidomėjimo sulaukė ir konkursas „Drunk and dangerous“ („Girtas ir pavojingas“), kurio metu taiklumas į krepšį išbandomas su specialiais girtumą imituojančiais akiniais. Čia geriausiai sekėsi Airidui Bublaičiui. Visi dalyviai rungėsi ne tik dėl medalių, taurių, bet ir dėl rėmėjų dovanų. Organizatoriai džiaugėsi, kad bendras prizinis fondas siekė 800 eurų, tad jie jaučia palaikymą, pasitikėjimą ir supratimą. 

Renginiui abejingas neliko ir susirinkusius pasveikino rajono vadovas Edgaras Pilypaitis bei Viktoras Lebedžinskas, partnerio – Šakių visuomenės sveikatos biuro – direktorius.

http://www.drg.lt informacija
Kelios akimirkos iš renginio:
_MG_9381.JPG

_MG_8094.JPG

_MG_9341.JPG

_MG_7733.JPG

Atgal

Mūsų draugai