• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Renginiai

2018.06.29
Pasaulio zanavykų susibūrimas "Apkabink savo kraštą"

Šakių kultūros centras atkurtos Lietuvos šimtmečio proga sukvietė į tėviškę visus pasaulio zanavykus. Šis kraštiečių vienybę, meilę Zanavykijai ir vieni kitiems skatinantis susibūrimas buvo didžiausias tokio masto renginys Šakiuose.

Birželio 21-24 dienomis, Šakiuose, buvo numatomos trys didelės vakaro programos, o renginį vainikavo Džordanos Butkutės koncertas su grupe.

Be spalvingų vakarinių programų, kasdien atviri laukė visi krašto dvarai, veikė kūrybinės dirbtuvės, amatininkų mugė, buvo rengiamos konferencijos, sporto varžybos, edukacinės programos, o vaikystės laikus prisiminti kvietė atviros mokyklos . Birželio 23 d. į propgramą įsijungį ir Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru prie SAM Marijampolės depratamento Šakių skyriaus specialistais. Kelias valandas specialistai rengė varžybas ir estafetes mažiesiems bei jų tėvams, juos judėti skatino aktyvus Supermenas su Visuomenės sveikatos biuro specialistėmis. Tuo pačiu metu vyko Šakių JPSPP koordinacinio centro organizuota viktorina, taip pat visi norintys galėjo pasidaryti kūno masės analizę bei pasimatuoti kraujo spaudimą. Labai džiugu, kad renginio dieną buvo puikus oras, todėl nei specialistai nei, renginio svečiai nestokojo gerų emocijų.

 

ParenegėVisuomenės sveikatos specialistė Indrė Biemolt

 


Atgal

Mūsų draugai