• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Renginiai

2017.12.07
„Sveikuolių sveikuoliai“ 2017

Nuo lapkričio 27 dienos iki gruodžio 1 dienos Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre vyko mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ antrasis etapas. Pirmieji išvyko Šakių l/d „Berželio“ „Žiedelių“ grupės vaikučiai – Justas, Ūla, Ugnė, Saulė ir Mantas, lydimi auklėtojos ir sveikatos priežiūros specialistės. Šios amžiaus grupės konkurse dalyvavo dvylika komandų iš Šiaulių, Biržų, Joniškio ir kitų Šiaurės Lietuvos miestų ir miestelių. Komandos turėjo atlikti trumpą prisistatymą, spręsti užduotis ir atsakyti į klausimus sveikos gyvensenos tematika, komandos kapitonai atliko loginę užduotį, sveikatos priežiūros specialistai ir pedagogai kūrė receptą iš penkių komponentų sveikoms akims bei visa komanda atliko judėjimo estafetę. Pralaimėtojų šiame konkurse nebuvo, nes visi dalyvavę buvo apdovanoti prizais, padėkos raštais ir skaniomis lauktuvėmis. Viso renginio metu Kakės Makės ir jos draugo Meškučio personažai kvietė vaikus judėti ir šokti.

Iš Griškabūdžio gimnazijos išvyko net dvi ketvirtų ir aštuntų klasių komandos. Abiems Griškabūdžio gimnazijos komandoms pasisekė: jie iškovojo III-ąsias vietas, buvo apdovanoti medaliais, taure ir diplomais. 

Lapkričio 29 dieną Šiauliuose rungėsi Plokščių mokyklos – daugiafunkcio centro jungtinė 5-6 klasių komanda. Dalyviai parsivežė diplomus ir paguodos prizus.

Vyriausiųjų amžiaus grupėje konkurse dalyvavo Kudirkos Naumiesčio skyriaus IN gimnazijos klasės mokiniai. Jie varžėsi tarp 13 komandų. 

"Nors prizinės vietos nelaimėjome, bet turiningai ir įdomiai leidome laiką: prisistatėme, sprendėme testus, kryžiažodžius, rungėmės estafetės žaidime. Teko paplušėti ir komandos kapitonui Aurimui. Pilni įspūdžių, su padėkos raštais, dovanėlėmis ir gera nuotaika sugrįžome į namus" - IN gimnazijos klasės mokinys Aurimas Gailius

mante.jpg

IMG_1449.jpg

IMG_1467.JPG

IMG_20171129_140947_resized_20171206_100935618.jpg

20171201_141811.jpg

Parengė visuomenės sveikatos specialistė Edita Zubrickienė


Atgal

Mūsų draugai