Vyksta svetainės atnaujinimo darbai
Bažnyčios g. 39 A
71123 Šakiai
Tel./faksas 8 345 52 345
El. p. info@sakiaivsb.lt

Renginių kalendorius
<< gruodis, 2017 >>
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kas didžiausia dalimi lemia Jūsų perkamų maisto produktų pasirinkimą?

Maisto produktų skonis
Maisto produktų kaina
Maisto produktų nauda sveikatai
Maitos produkto tinkamumas specialiai dietai
Kitų šeimos narių pomėgiai
Daugiau informacijos


Renginiai

2017-04-07

Viktorina "Sveikata – tai dovana"

Taip pavadinta viktorina į Marijampolės profesinio rengimo centrą sukvietė visų skyrių pirmakursių komandas. Viktorina buvo skirta Pasaulinei sveikatos dienai. Šių metų Pasaulinės sveikatos dienos tema „Depresija“, ji – dažnos lėtinės infekcijos palydovė. 
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistai dažnai susitinka su mokiniais per grupių valandėles, juos moko ir skatina gyventi sveikai, stiprina mokinių nuostatas apie sveikatos išsaugojimą ir puoselėjimą. Tad viktorina ir buvo skirta šių vertybių stiprinimui, kūrybiškumo, bendravimo ir bendradarbiavimo puoselėjimui, dalinimosi gerąja patirtimi džiaugsmui. 
Pranešimą „Kaip padidinti savivertę?“ susirinkusiems perskaitė psichologė Edita Sabaliauskienė. Toliau į viktoriną įsijungė ir komandos. Komandų dalyviai turėjo atlikti aktyvų ir sportišką namų darbą: reikėjo nusifotografuoti su kuo daugiau žmonių, stovinčių ant vienos kojos. Komandos šmaikščiai pristatė savo nuotraukas, o geriausiai namų darbai buvo įvertinti tų komandų, kurios sugebėjo sukviesti kuo daugiau žmonių fotosesijai.
Vėliau viktorinos veiklos buvo organizuojamos sporto salėje, nes judėjimas - geriausias vaistas nuo depresijos. Mokiniai susitiko su mūsų Centro bičiule ir dažna viešnia – Marijampolės visuomenės sveikatos stiprinimo specialiste Aušra Ralyte. Ji viktorinos dalyviams vedė susikaupimo ir atsipalaidavimo žaidimus: „Lentą“, „Upė – krantas“. Per šiuos ir kitus aktyvius žaidimus komandos demonstravo savo ištvermę ir fizinį pasirengimą. Komandų laukė ir kūrybiniai darbai, o žinios apie depresiją buvo patikrintos testu. 
Susumavus rezultatus paaiškėjo viktorinos nugalėtojai. Jais tapo Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus komanda, kuriai vadovavo sveikatos priežiūros specialistė Benita Petrauskienė. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizais.

20170406_085631.jpg

Parengė Marijampolės profesinio rengimo 
centro sektoriaus vadovė Virginija Žukauskienė

Pirmas puslapis

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas