• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Renginiai

2017.04.07
Viktorina "Sveikata – tai dovana"

Taip pavadinta viktorina į Marijampolės profesinio rengimo centrą sukvietė visų skyrių pirmakursių komandas. Viktorina buvo skirta Pasaulinei sveikatos dienai. Šių metų Pasaulinės sveikatos dienos tema „Depresija“, ji – dažnos lėtinės infekcijos palydovė. 
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistai dažnai susitinka su mokiniais per grupių valandėles, juos moko ir skatina gyventi sveikai, stiprina mokinių nuostatas apie sveikatos išsaugojimą ir puoselėjimą. Tad viktorina ir buvo skirta šių vertybių stiprinimui, kūrybiškumo, bendravimo ir bendradarbiavimo puoselėjimui, dalinimosi gerąja patirtimi džiaugsmui. 
Pranešimą „Kaip padidinti savivertę?“ susirinkusiems perskaitė psichologė Edita Sabaliauskienė. Toliau į viktoriną įsijungė ir komandos. Komandų dalyviai turėjo atlikti aktyvų ir sportišką namų darbą: reikėjo nusifotografuoti su kuo daugiau žmonių, stovinčių ant vienos kojos. Komandos šmaikščiai pristatė savo nuotraukas, o geriausiai namų darbai buvo įvertinti tų komandų, kurios sugebėjo sukviesti kuo daugiau žmonių fotosesijai.
Vėliau viktorinos veiklos buvo organizuojamos sporto salėje, nes judėjimas - geriausias vaistas nuo depresijos. Mokiniai susitiko su mūsų Centro bičiule ir dažna viešnia – Marijampolės visuomenės sveikatos stiprinimo specialiste Aušra Ralyte. Ji viktorinos dalyviams vedė susikaupimo ir atsipalaidavimo žaidimus: „Lentą“, „Upė – krantas“. Per šiuos ir kitus aktyvius žaidimus komandos demonstravo savo ištvermę ir fizinį pasirengimą. Komandų laukė ir kūrybiniai darbai, o žinios apie depresiją buvo patikrintos testu. 
Susumavus rezultatus paaiškėjo viktorinos nugalėtojai. Jais tapo Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus komanda, kuriai vadovavo sveikatos priežiūros specialistė Benita Petrauskienė. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizais.

20170406_085631.jpg

Parengė Marijampolės profesinio rengimo 
centro sektoriaus vadovė Virginija Žukauskienė


Atgal

Mūsų draugai