• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Renginiai

2018-10-16

Kvietimas į prevencinę diskusiją

Maloniai kviečiame į prevencinę diskusiją apie savižudybes, kuri įvyks  2018 m. spalio 26 dieną, „Gulbelės" konferencijų salėje. Tikimės, kad mūsų organizuoti tarptautiniai ASIST ir SafeTalk mokymai  buvo naudingi mūsų... plačiau»

2018-10-02

PASIRINK IR JUDĖK!

Rugsėjo 16–22 d. EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ Paskatinti sveikatos specialistų, mokytojų, įvairiuose judumo savaitės renginiuose aktyviai dalyvavo rajono darželinukai ir moksleiviai. Paskaita tema „Fizinis aktyvumas ir jo svarba... plačiau»

2018-09-27

Kvietimas dalyvauti mokymuose

KVIETIMAS DALYVAUTI PIRMOS PAGALBOS MOKYMUOSE   Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras kartu su įmone UAB „Krizių tyrimo centras“ organizuoja gaivinimo ir automatinės išorinės defibriliacijos bei kraujavimo stabdymo... plačiau»

2018-08-22

Šakių rajono žmonių sveikatinimo projektas

Nuo mažų dienų mes girdime, jog judėjimas-tai sveikata. Tačiau ne visuomet surandame laiko ir noro būti fiziškai aktyviais. Vaikams fizinis aktyvumas užtikrina sveiką augimą ir vystymąsi, gerą... plačiau»

2018-07-04

Mes - vienos saulės vaikai.

Birželio 28-ąją Girėnų bendruomenės centre Šakių bendruomenėspareigūnė kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais organizavo vienos dienos stovyklą vaikų globos namų auklėtiniams, soc. rizikos ar sunkiai besiverčiančiose šeimose, šeimynose... plačiau»

2018-06-29

Pasaulio zanavykų susibūrimas "Apkabink savo kraštą"

Šakių kultūros centras atkurtos Lietuvos šimtmečio proga sukvietė į tėviškę visus pasaulio zanavykus. Šis kraštiečių vienybę, meilę Zanavykijai ir vieni kitiems skatinantis susibūrimas... plačiau»

2018-06-26

Susitikimas su gydytoju Vaidu Balčiūnu

Šių metų birželio 5 dieną Lekėčių mokykloje – daugiafunkciniame centre lankėsi ir paskaitą  paaugliams lytiškumo tema skaitė Šakių ligoninės vidaus ligų gydytojas, Lietuvos ir Šakių... plačiau»

2018-06-22

Sveikatingumo palapinė

        Pasaulio zanavykų susibūrimo „Apkabink savo kraštą“ metu, birželio 23 dieną, J. Lingio parke lauksime jūsų savo sveikatingumo palapinėje, kurioje galėsite: pasimatuoti kraujo spaudimą; sužinoti, kaip... plačiau»

2018-06-01

Išskirtinis pėsčių žygis „Pasieniečių takais"

Tęsiant bendradarbiavimo tradiciją su Šakių rajono savivaldybės „Visuomenės sveikatos biuru", šių  metų gegužės 31 d., Rociškių užkardos veikimo teritorijoje, vyko išskirtinis pėsčių žygis „Pasieniečių... plačiau»

2018-05-31

„Ištiesk pagalbos ranką“ IV

Gegužės 24. d. Pagonijos pramogų parke įvyko jau tradicija tapusios moksleivių varžybos „Ištiesk pagalbos ranką“ IV. Pagrindinis varžybų organizatorius Šakių rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga Visuomenės... plačiau»
Mūsų draugai