• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Renginiai

2017.11.21
Žmogaus saugos diena Kriūkų pagrindinėje mokykloje

Lapkričio 6d.  Kriūkų pagrindinėje mokykloje vyko Žmogaus saugos diena. Nuo pat ryto vyko įvairūs užsiėmimai. 5 - 10kl. mokiniams diena prasidėjo klasių valandėlėmis. Jų metu klasių vadovės su auklėtiniais aptarė saugos svarba žmogaus gyvenime, įvairių situacijų galimybes ir kaip jose elgtis.

 Antros pamokos metu atvyko policijos darbuotoja Aušra Mockevičiūtė. Ji vaikams priminė kelių eismo taisykles, supažindino su transporto priemonių naudojimo taisyklėmis ir reikalavimais. Taip pat supažindino su civiline ir baudžiamąja atsakomybe, pažeidus šiuos reikalavimus. 

Trečios pamokos metu su mokiniais bendravo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos inspektorius Rolandas Pavalkis su kolega. Jie mokinius supažindino su gaisrų gesinimo taisyklėmis ir priemonėmis, pristatė pirotechnikos pavojus ir neatsakingo naudojimo pasekmes. 

Ketvirtos pamokos metu mokiniai bendravo su gamtos apsaugos inspektoriumi Povilu Gudaičiu. Inspektorius supažindino su žūklės ir medžioklės taisyklėmis, papasakojo bei parodė filmą apie komunalinių atliekų rūšiavimą. Tuo metu pradinių klasių mokiniai žiūrėjo filmukus apie žmogaus saugą, piešė piešinius, kalbėjosi su mokytojomis. 

Penktą pamoką susirinko visi ir bendravo su Šakių visuomenės sveikatos biuro specialistėmis Edita Zubrickiene ir Indre Biemolt. Susitikimo metu mokiniai mokėsi mankštintis, teikti pirmąją pagalbą, daryti dirbtinį kvėpavimą, gelbėti užspringusius. 

Šešta pamoka buvo skirta refleksijai. Jos metu mokiniai atsakinėjo į svečių paruoštus klausimus ir gavo dovanų.

DSC_0514.JPG

DSC_0520.JPG

DSC_0521.JPG

Kidulių Pagrindinės mokyklos informacija 


Atgal

Mūsų draugai