Šakiuose vyko „OmniGym“ lauko treniruoklių pristatymas
Šiandien Šakiuose vyko „OmniGym“ lauko treniruoklių pristatymas. „OmniGym“ lauko treniruoklių pagrindinė idėja dažniausiai perteikiama šūkiu apie atvirą, visiems prieinamą sporto erdvę ir bendruomeniškumą, o šiais metais ypač didelis dėmesys skiriamas senjorams.
Renginio pradžioje, po JKSC trenerio Algimanto sąnarių apšildymo sveikatos biuro atstovės Justė ir Vilma puikiai perėmė estafetę – pravedė energingą mankštą, kuri padėjo pakelti pulsą ir nusiteikti rimtesnei jėgos treniruotei, nepamirštant šypsenos veide.
Šakiuose galime pasidžiaugti gausiu aktyviu senjorų būriu! Nuo pat rugsėjo mėnesio pusšimtis senjorų kiekvieną savaitę rinkosi į reguliaraus mūsų organizuojamus fizinio aktyvumo užsiėmimus.
O greitai pradėsime registravimą ir į vasaros stovyklas!!!