Book Appointment

© Union Dental. All rights reserved. Powered by YOOtheme.

Katė – Stuburo „maitinimas”

Šis viso stuburo judesys MAITINA mūsų stuburą!

Stuburo struktūros, o ypač tarpslanksteliniai diskai maitinasi įsiurbdami vandenį. Osmoso būdu dėl judesio metu susidarančių slėgio skirtumų diskas atsinaujina, išstumdamas nereikalingas medžiagas bei įsiurbdamas vandenį su reikiamomis medžiagomis. Tik judesiai stimuliuoja šią apykaitą, todėl pasyvus stuburas dažniausiai dehidratuoja, taip pat pastebimi ankstyvi degeneraciniai procesai.

Būtent šis pratimas, jei yra atliekamas tinkamai gali suaktyvinti šiuos procesus kiekviename tarpslanksteliniame diske. Šis pratimas skiriasi nuo daugelio kitų tuo kad tolygiai yra paskirstomas judesys bei krūvis visam stuburui, neakcentuojant tam tikrų sričių.

Atlikimas:

Pradžiai stenkitės pratimą atlikti lėtai, pajauskite kiekvieno slankstelio judesį, nuo pat dubens iki pat kaklo slankstelių.

Judesys atliekamas tolygiai bei švelniai, iki tos ribos kurią leidžia kūno struktūros. Tai nėra tempimo pratimas, todėl ilgas tempimas, plėšimas ar spyruokliavimas yra vengtini. Šis judesys skirtas stuburo stuktūrų paslankumui bei maitinimui gerinti , jį galite atlikti gana didelį pakartojimų skaičių, derinant su kvėpavimu.

Kineziterapija 24/7

Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras
Kur mes esame

Bažnyčios g. 39 A
LT-71123, Šakiai

Kontaktai
Darbo laikas
  • Pir - Ket

    8 - 17 val.

  • Pen

    8 - 15.45 val.

  • Šeš - Sek

    Nedirbame

Privatumo politika | Asmens duomenų apsauga

© Union Dental. All rights reserved.
Powered by YOOtheme.

© Visos teisės saugomos, Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras

Skip to content