Book Appointment

© Union Dental. All rights reserved. Powered by YOOtheme.

Spalio 10-oji – Psichikos sveikatos diena

Šiandien, spalio 1️⃣0️⃣-ąją, minime Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Ši diena yra skirta pabrėžti psichikos sveikatos reikšmę ir skatinti supratimą bei sąmoningumą šia tema. Šios dienos pagrindinis tikslas yra šviesti visuomenę apie psichikos sveikatą, skatinti bendravimą apie asmenines patirtis ir kurti pozityvų požiūrį į psichikos sveikatą.

Šią dieną paskelbė Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO), siekdama išryškinti psichikos sveikatos svarbą visame pasaulyje. PSO pabrėžia, kad psichikos sveikata yra neatsiejama žmogaus sveikatos dalis, kuri turi būti vertinama taip pat, kaip ir fizinė sveikata. Ši ypatinga diena yra puiki galimybė organizuoti viešas diskusijas, renginius ir kitas iniciatyvas, skatinančias supratimą apie psichikos sveikatą bei mažinančias stigmą su ja susijusiais klausimais. Taip pat, skatina žmones rūpintis savo psichikos sveikata, ieškoti pagalbos, jei to reikia, ir palaikyti tuos, kurie susiduria su psichikos sveikatos iššūkiais.

PSO paskelbė, jog 2023-ųjų metų tema yra ,,Psichikos sveikata yra visuotinė žmogaus teisė”. Ši tema mus visus jungia ir skatina suprasti ir gerbti psichikos sveikatą kaip bet kurią kitą sveikatos sritį. Daugelis žmonių, turinčių psichikos sveikatos iššūkių, tebėra pažeidžiami ir patiria žmogaus teisių pažeidimus. Todėl kartu galime sukurti supratingą visuomenę, kurioje nedominuoja psichikos sveikatos stigma ir kur kiekvienas žmogus gali jaustis palaikomas bei suprastas. Rūpinkimės savo ir kitų psichikos sveikata!

Higienos instituto Psichikos sveikatos centro informacija

Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras
Kur mes esame

Bažnyčios g. 39 A
LT-71123, Šakiai

Kontaktai
Darbo laikas
  • Pir - Ket

    8 - 17 val.

  • Pen

    8 - 15.45 val.

  • Šeš - Sek

    Nedirbame

Privatumo politika | Asmens duomenų apsauga

© Union Dental. All rights reserved.
Powered by YOOtheme.

© Visos teisės saugomos, Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras

Skip to content