Book Appointment

© Union Dental. All rights reserved. Powered by YOOtheme.

Lietuvos savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos vadovų mokymai

Vakar Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biure vyko Lietuvos savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos vadovų mokymai. Programa išties įdomi ir aktuali: aptariamas dirbtinio intelekto taikymas sveikatinimosi ir sveikos gyvensenos srityse, komandų formavimo strategijos ir kita aktuali informacija.

Pirmą kartą šių įstaigų vadovai susitiko mūsų mieste, teko su daugeliu jų pabendrauti ir buvo labai džiugu girdėti tiek gražių ir pozityvių atsiliepimų apie mūsų savivaldybę ir čia spėtus sutikti žmones. Pasak svečių – mūsų miestas modernus, žalias ir itin svetingas 😊

Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras
Kur mes esame

Bažnyčios g. 39 A
LT-71123, Šakiai

Kontaktai
Darbo laikas
  • Pir - Ket

    8 - 17 val.

  • Pen

    8 - 15.45 val.

  • Šeš - Sek

    Nedirbame

Privatumo politika | Asmens duomenų apsauga

© Union Dental. All rights reserved.
Powered by YOOtheme.

© Visos teisės saugomos, Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras

Skip to content