• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Naujienos

2022-04-27

Kvietimas į stovyklą

2022-04-25

Mobilioji psichologinių krizių komanda

1815 | Mobilioji psichologinių krizių komanda | I–VII, 8–20 val. Kokias paslaugas teikia ši komanda? Mobilioji psichologinių krizių įveikimo komanda teikia krizinę pagalbą bendruomenėms, organizacijoms ir šeimoms, susiduriančioms... plačiau»

2022-04-08

Prezidentas V. Adamkus ir sveikatos apsaugos specialistai kviečia tikrinti sveikatą

Širdies ir kraujagyslių ligos bei vėžys nusineša daugiausiai gyvybių ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.  Prezidentas Valdas Adamkus drauge su Valstybine ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos... plačiau»

2022-04-08

Klimato šiltėjimas veikia vabzdžių ir erkių platinamų ligų paplitimą ir sezoniškumą

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) minėdamas Pasaulinę sveikatos dieną, kurios šių metų tema yra „Mūsų planeta, mūsų sveikata“, atkreipia... plačiau»

2022-04-07

Per savaitę sergančiųjų gripu skaičius padidėjo: ligoninėse gydėsi daugiau vaikų

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) informuoja, kad Lietuvoje per savaitę sergančiųjų gripu skaičius padidėjo, tačiau ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų... plačiau»

2022-04-07

Nuotolinės tarptautinės mokslinės-praktinės konferencijos „Sveikesnė aplinka – sveikesni vaikai“ vaizdo įrašas ir pranešimų skaidrės

2022 m. kovo 30 d. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto Visuomenės sveikatos katedra kartu su Pasaulio sveikatos organizacijos atstovybe Lietuvoje, Sveikatos apsaugos ministerija... plačiau»

2022-04-07

Balandžio 7-oji – Pasaulinė sveikatos diena

Mūsų sveikata ir gerovė neatsiejamai susijusi su mus supančia aplinka: švariu oru ir vandeniu, augalų įvairove, derlinga žeme. Visa tai padeda išsaugoti ir stiprinti mūsų visų sveikatą, todėl... plačiau»

2022-04-06

SAM primena nevartoti kalio jodido tablečių ir kitų jodo preparatų

Nemažai žmonių, baimindamiesi dėl Rusijos Federacijos karo veiksmų Ukrainoje ir galimų branduolinių avarijų, vaistinėse, taip pat įvairiose internetinėse svetainėse ieško ir perka preparatus bei maisto... plačiau»

2022-04-06

Po pirmų dienos be kaukių – vaistininkų prašymas

Nuo pirmadienio uždarose erdvėse, išskyrus sveikatos, slaugos ir globos įstaigas bei viešąjį transportą, nebelieka reikalavimo dėvėti apsauginių kaukių. Vaistinėse taip pat nuo šiol kaukės nėra privalomos, tačiau... plačiau»

2022-04-05

Ką reikėtų žinoti apie sveikatos saugą sporto klubuose

Įsibėgėjus pavasariui, daugelis įvairaus amžiaus žmonių skuba į sporto klubus, norėdami atsikratyti per žiemą priaugtų papildomų kilogramų, išjudinti sustingusius raumenis, pagerinti fizinę formą.... plačiau»
Mūsų draugai