• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Naujienos

2022-06-21

Šakių rajono maudyklų vandens kokybės tyrimų rezultatai

Šių metų. birželio 13 d. Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro užsakymu ištirtos šešios Šakių rajono maudyklos – Nemuno upė ties Gelgaudiškiu, Šešupės... plačiau»

2022-06-21

Vaikų ar neįgaliųjų slaugymui nedarbingumo pažymėjimus galės gauti ir laikinai juos prižiūrintys asmenys

Nuo šių metų liepos 1 d. plečiamas ratas žmonių, kuriems asmenų slaugymui išduodami nedarbingumo pažymėjimai – dabar juos gauti galės ne tik artimieji, bet ir laikinai prižiūrintys asmenys. Susirgus vaikui... plačiau»

2022-06-21

Užkrečiamųjų ligų specialistai: hepatitas A priminė apie savo grėsmę

Nors hepatitas A – ūminis kepenų uždegimas, dar vadinamas „nešvarių rankų liga“, Lietuvoje pastaruosius kelerius metus diagnozuojamas retai, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus... plačiau»

2022-06-20

Ligonių kasos: ką reikia žinoti regos sutrikimų turintiems pacientams?

Gyventojai neretai kreipiasi į ligonių kasas, klausdami, ar iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) kompensuojami akinių lęšiai bei akių lęšiukai. Ligonių kasų specialistai primena, kad regos... plačiau»

2022-06-20

Nuo liepos – pacientams palankesnės kineziterapijos paslaugos

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) patvirtino kineziterapijos paslaugų teikimo reikalavimų aprašą. Dokumento, parengto kartu su Lietuvos kineziterapeutų draugija ir gydytojais, nauda bus abipusė: pacientams bus lengviau... plačiau»

2022-06-20

Kartu su sveikatos reforma keisis ir paslaugų apmokėjimas

Rengiant sveikatos priežiūros įstaigų struktūrinę reformą planuojami ir konkretūs paslaugų apmokėjimo pokyčiai. Tikimasi, kad numatomos finansavimo permainos leis padidinti sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą... plačiau»

2022-06-17

Startuoja informacinė kampanija „Paauglystė yra visiškai normalu“

Trečiadienį startavo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos inicijuota informacinė kampanija „Paauglystė yra visiškai normalu“, kuria siekiama parodyti, kad paauglystės iššūkiai yra natūralūs ir būdingi... plačiau»

2022-06-17

Socialinė kampanija #GamtaiVaistųNereikia skatins pasibaigusio galiojimo vaistus ne išmesti, o atnešti į vaistines ir atiduoti sunaikinti

Po kelias dešimtis tonų – tiek paskutiniaisiais metais vaistinėse iš gyventojų surenkama pasenusių ar nebereikalingų vaistų. Iš vienos pusės tokie skaičiai išties džiugina, mat jie rodo, kad Lietuvos gyventojai... plačiau»

2022-06-16

VšĮ „Krizių įveikimo centras“ veikla

Krizinis laikotarpis kiekvieno žmogaus gyvenime – tai laikas, kuomet tvarkytis su sudėtingais, sukrečiančiais įvykiais ir išgyvenimais nebepakanka iki tol turėtų asmeninių resursų, prarandamas saugumo, kontrolės jausmas. Galimybė dalintis išgyvenimais ir patirtimi padeda atgauti emocinę pusiausvyrą. Jei jaučiate, kad šiuo nelengvu gyvenimo laikotarpiu jums yra reikalinga psichologinė parama ir konsultacija su psichologu  kviečiame kreiptis į „Krizių įveikimo centrą“. Teikiame individualias psichologo konsultacijas gyvai, per Skype, Messenger ir telefonu. Pirmoji konsultacija nemokama, be išankstinės registracijos. Konsultacijos teikiamos centro darbo valandomis: pirmadieniais-penktadieniais 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Daugiau informacijos rasite čia: https://krizesiveikimas.lt/   VšĮ „Krizių įveikimo centras“ informacija  ... plačiau»

2022-06-15

Tinklo reforma: keičiamos ne šeimos gydytojo funkcijos, o gydymo įstaigų darbo modelis

Šeimos gydytojo funkcijos, tiesės, pareigos, kompetencija yra nustatytos Šeimos gydytojo medicinos normoje, suderintoje su rezidentūros programa, – įgyvendinant reformą, ji nėra keičiama, tad visi šeimos gydytojai... plačiau»
Mūsų draugai