• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Naujienos

2019.10.09
„Abipusio mokymosi metodo taikymas sveikatos mokymo praktikoje“ – leidinys sveikatos mokymo specialistams

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Sveikatos mokyklos parengtame leidinyje „Abipusio mokymosi metodo taikymas sveikatos mokymo praktikoje“ pristatomas  vienas iš vadinamųjų tarpasmeninių praktika ir tyrimais pagrįstų mokymo metodų, taikytinų sveikatos mokymo veikloje.

Siekiant kuo veiksmingiau perteikti žinias apie sveikatą bei padėti formuoti sveikatos stiprinimo bei išsaugojimo įgūdžius, tradicinių mokymo praktikoje taikomų metodų – tai diskusija, demonstravimas, paskaita, praktika, testavimas ir kt. – nepakanka. Per pastaruosius metus sukurta naujų minėtųjų metodų formų. Tarpasmeniniai metodai skatina mokinių poreikį rasti ryšį su ugdymo programa (ja domėtis) ir vieniems su kitais. Daug dėmesio šiame leidinyje – metodiniuose patarimuose – skiriama metodo esmei atskleisti: tai partnerystė, mokymas ir mokymasis, konsultavimas, mokinių skatinimas būti aktyviais grupės nariais ir bendradarbiauti.

Abipusis mokymasis – tai metodas, akcentuojantis praktiką. Daugiau skaitykite „Metodinė medžiaga − Sveikatos mokymas“ skiltyje.

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras


Atgal

Mūsų draugai