• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Naujienos

2020.12.03
Emocijų atpažinimo ir išraiškos, konfliktų valdymo praktiniai užsiėmimai

Atpažinti savo emocijas, išraiškas, valdyti konfliktines situacijas darosi vis sunkiau, kai aplinka sukelia dar daugiau nerimo. Norėdami pagerinti Jūsų psichologinę gerovę, kviečiame dalyvauti „Emocijų atpažinimo ir išraiškos, konfliktų valdymo praktiniai užsiėmimuose“, kurie vyks nuotoliniu būdu, susirinkus 10 asmenų grupei.

Šis kursas – metodika, skirta padėti jums mokantis suvaldyti, išspręsti, o gal ir išvengti konfliktų, bei suvokti ir pažinti geriau emocijas. Turėsite galimybę įsitikinti, kad šiame kurse įsisavintos žinios pravers kolektyvuose bei kasdieninėse situacijose, neišvengiamai susijusiose su bendravimu (komunikavimu) tarp žmonių.

Kursas skirtas mokymuisi, kaip geriau suprasti konfliktų priežastis, ypač nagrinėjant komunikacijos modelius, sumažinti nesusipratimų vystymąsi, o jiems iškilus mokėti juos išspręsti taip, kad nesikartotų. Tai bus atliekama sprendžiant užduotis, nes išplėstas savo jausmų ir mąstymo pastebėjimas padės kur kas labiau, nei viena teorija. Svarbų grįžtamąjį ryšį iš kitų galėsite gauti seminare.

 

Praktiniuose užsiėmimuose gali dalyvauti paaugliai (asmenys iki 16 m. turi turėti rašytinį vieno iš jo tėvų ar globėjo sutikimą), suaugusieji. Užsiėmimai yra nemokami ir trunka 8 ak. val. (galima organizuoti 1 kartą arba 2 kartus po 3 valandas) nuotoliniu būdu. Mokymuose galima dalyvauti anonimiškai (specialistui teikiant ataskaitą galima sukurti asmens kodą ir asmens duomenys (vardas, pavardė, el. paštas, gimimo data) bus ištrinti).

Jei susidomėjote ir norėtumėte savo bendruomenei šių praktinių užsiėmimų, parašykite ir suderinsime Jums tinkamiausią laiką.

Registracija vyksta el. paštu l.pranckeviciute@sakiaivsb.lt.

 

Parengė visuomenės sveikatos specialistė Lina Pransckevičiūtė

 

 

 


Atgal

Mūsų draugai