• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Neinfekcinės ligos ir traumos

2009.12.10
Saugaus eismo diena

Lietuvos atmintinų dienų sąraše balandžio 6-oji yra paskelbta Saugaus eismo diena. Lietuvoje ji švenčiama nuo 2006 metų, nustatydama ir minėdama Saugaus eismo dieną Lietuva tapo viena iš pirmųjų valstybių, atkreipusi deramą dėmesį į saugumą keliuose. Žmonės kviečiami keliuose būti pakantesniais, žmoniškesniais ir rūpestingesniais, raginami galvoti ne tik apie savo, bet ir apie kitų saugumą.

Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras yra parengęs paraišką visuomenės sveikatos specialiosios programos lėšomis finansuojamam projektui „Traumų ir nelaimingų atsitikimų prevencija kaimo vietovėse, skatinant gyventojus dėvėti specialias liemenes arba nešioti atšvaitus“. Projekto tikslas - sumažinti traumatizmo, mirtingumo ir negalios dėl sužalojimų ir nelaimingų atsitikimų Šakių rajono savivaldybės kaimų bei gyvenviečių vietovėse skaičių. Projekto uždaviniai - šviesti visuomenę skatinant įsigyti ir dėvėti liemenes bei nešioti atšvaitus, pagerinti pėsčiųjų ir dviratininkų matomumą bei išvengti traumatizmo keliuose tamsiuoju paros metu, dalinant jiems atšvaitus bei liemenes, sumažinti vairuotojų bei pėsčiųjų psichologinę įtampą.

Projekte dalyvauja Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojai, savanoriai, policijos komisariato viešosios policijos eismo priežiūros poskyris, Šakių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyrius.

Tikimės, kad Bendruomenė sveikatos taryba prie Šakių rajono savivaldybės pritars šiam projektui, jis bus sėkmingai įvykdytas ir duos apčiuopiamus rezultatus.

Informaciją parengė Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras


Atgal

Mūsų draugai