• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Renginiai

2019.05.24
Gydytojo V. Balčiūno paskaita gimnazijoje

Kaip pasiekti, kad, vienam kitą pamilus, meilė išliktų ilgai, nenustotų būti spontaniška ir laisva, bet ir taptų dviejų žmonių bendro gyvenimo pamatu? Tai klausimas, į kurį atsakymo ieškome kiekvienas, ir į tą atsakymą veda tie keliai, kurie paremti pagarba, pasiaukojimu, atsakomybe dėl savo pasirinkimo. Tai ir skausmo, baimės, nežinios kelias. Lygiai kaip ir pasitikėjimo, saugumo, vertybių puoselėjimo, tiesiog – laimės.

Medis auga aukštyn, į saulę. Jei nebūtų šio šviesos šaltinio, į ką jis stiebtųsi? Taip ir gyvenimui šeimoje reikalingi pavyzdžiai, iš kurių būtų galima mokytis, semtis patirties. Taigi, į klausimą, ar beverta šiandien tikėti prasmingu gyvenimu šeimoje atsakymas tik vienas: žinoma, kad taip! Bet gana sveika būtų tai suvokti ne kaip duotybę, o kaip siekiamybę. Ir sprendimų, kaip to siekti, privalome ieškoti patys. Ir dar. Kaip gyventi šeimoje – tai ne vien žinios, bet ir kūryba bei didelė rizika. Bet rizikuoti verta. Juk visam gyvenimui.

Į daugelį  klausimų  gimnazijos moksleiviams atsakė  Šakių rajoninės ligoninės gydytojas V. Balčiūnas . Gydytojas skaitė paskaitą mūsų gimnazijos  moksleiviams  apie meilę, šeimą, lytiškumą, padėjo suprasti tikrąsias vertybes.

 

Rugilė Lazauskaitė,

Viltė Kazlauskaitė


Atgal

Mūsų draugai