• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Renginiai

2021.02.08
NEMOKAMOS TRENIRUOTĖS TAVO NAMUOSE!

Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja kasdien kiekvienam žmogui užsiimti bent vidutinio intensyvumo fizine veikla (suaugusiems – ne mažiau kaip 30 min. vidutinio intensyvumo fizinio krūvio 5 kartus per savaitę ir ne mažiau 2 kartų per savaitę jėgos ugdymo pratimų; vaikams – ne mažiau kaip 60 min. vidutinio arba didelio intensyvumo fizinio krūvio kasdien bei ne mažiau 3 kartų per savaitę jėgos ugdymo pratimų). Fizinis aktyvumas turi būti sveikatą stiprinantis ir reguliarus. Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 18:30 val. nuo vasario 9 d. kviečiame šakiečius nuo 18 metų iki 64 metų prisijungti prie funkcinių treniruočių namuose.

Funkcinės treniruotės metu tobulinamos žmogaus fizinės savybės: jėga, lankstumas, balansas, koordinacija ir ištvermė. Taigi kūnas treniruojamas kaip vieninga sistema. Pradedama nuo paprastų pratimų, palaipsniui juos sunkinant, todėl kiekvienas sportuojantysis gali pasirinkti individualiai sau tinkamiausią krūvį. Treniruotėje atliekami funkciniai pratimai efektyviai lavina kasdieniame gyvenime atliekamus judesius (svorių kilnojimas, laipiojimas laiptais, siekis aukštyn ir kitos veiklos). Funkcinės treniruotės metu dirbama su savo kūno svoriu.

Fizinis aktyvumas yra vienas svarbiausių organizmo energijos sunaudojimo veiksnių ir todėl yra svarbus organizmo energijos balansui palaikyti. Fiziškai aktyvūs žmonės būna geresnės nuotaikos, pozityvesnės nuomonės apie gyvenimą, darbą, politiką, sportuojantys mokiniai geriau mokosi, pasižymi aukštesne saviverte, rečiau turi žalingų įpročių. Reguliari fizinė veikla gali skatinti kaulų ir raumenų augimą, lavinti judesių koordinaciją ir pusiausvyrą, stiprinti širdies ir kraujagyslių sistemą, teigiamai veikti kvėpavimo sistemą, virškinimo sistemos darbą, pagerinti medžiagų apykaitą raumenų ląstelėse, judėjimo – atramos aparato struktūrą ir funkcijas, pagerinti sąnarių sandarą ir funkciją, stiprinti širdies raumenį, teigiamai veikti kraujospūdį ir t.t.

Rašyk „Noriu“ el. paštu l.pranckeviciute@sakiaivsb.lt ir registruokis funkcinėms treniruotėms namuose.

Prieš registraciją rekomenduojama pasitikrinti sveikatą asmens sveikatos priežiūros įstaigoje  bei pasitarti su asmens sveikatos priežiūros specialistu ir įsitikinti, kad sveikatos būklė leidžia  dalyvauti treniruotėse.


Atgal

Mūsų draugai