Kviečiame dalyvauti renginyje „Ištiesk pagalbos ranką X“!
Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras jau 10-ąjį kartą organizuoja tradicinį renginį „Ištiesk pagalbos ranką“, skirtą 8–9 klasių moksleiviams.
Data: 2026 m. gegužės 28 d.
Vieta: Jadagoniai
Šio renginio tikslas – skatinti mokinių atsakingą požiūrį į savo ir kitų sveikatos saugojimą bei ugdyti gebėjimą nepasimesti ir tinkamai veikti ekstremalių situacijų metu.
Kviečiame registruotis ir tapti aktyvia šio prasmingo renginio dalimi!
Daug iššūkių, žinių ir draugiškos konkurencijos – štai kas laukia jūsų!
Daugiau informacijos – teirautis savo mokyklos visuomenės sveikatos specialistės.