Book Appointment

© Union Dental. All rights reserved. Powered by YOOtheme.

Gydymo įstaigose laikinai nėra skiepų nuo geltonojo drugio

Vykstant į kai kurias egzotines šalis būtina pasiskiepyti nuo geltonosios karštligės (kitaip dar vadinamos geltonuoju drugiu). Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) informuoja, kad  šiuo metu  geltonosios karštligės vakcinos gamintojo atstovo Lietuvoje  teigimu, yra sutrikusi vakcinos gamyba, todėl gydymo įstaigose jos nėra. Pasak gamintojo atstovo, vakcinos pristatymas į Lietuvą numatomas vasario mėnesį.

Pastaruoju metu gyventojai, norintys prieš kelionę pasiskiepyti nuo šios ligos, kreipiasi į NVSC, norėdami sužinoti, kada ir kur bus galima tai padaryti, tačiau pažymime, kad NVSC nėra atsakingas už asmens sveikatos priežiūros įstaigų, skiepijančių keliautojus komercinėmis vakcinomis,  aprūpinimą  ir vakcinų trūkumą. Reaguodami į gaunamus paklausimus nuolat bendraujame su vakcinos gamintojo atstovu Lietuvoje, kad galėtume skambinantiems suteikti informaciją apie galimas alternatyvas.  

Pasitikrinti, nuo kokių užkrečiamųjų ligų rekomenduojama arba būtina pasiskiepyti vykstant į užsienio šalis, galima čia: https://nvsc.lrv.lt/lt/skiepai-keliautojams

NVSC informacija

Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras
Kur mes esame

Bažnyčios g. 39 A
LT-71123, Šakiai

Kontaktai
Darbo laikas
  • Pir - Pen

    8 - 17 val.

  • Šeš - Sek

    Nedirbame

Privatumo politika | Asmens duomenų apsauga

© Union Dental. All rights reserved.
Powered by YOOtheme.

© Visos teisės saugomos, Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras

Skip to content