• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Renginiai

2018.11.16
Nerūkymo dienai paminėti

 Lapkričio 8 d. Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokiniai trumpai prisiminė, kodėl svarbu plauti rankas. Tai reikia daryti dėl papraščiausios priežasties – kai rankos nešvarios, užsikrečiama galybe ligų. Tai oro lašeliniu keliu, kai žmogus kosėja, čiaudėja ir infekcijos sukėlėjai paplinta aplinkoje ant daiktų. Juos palietus ir nenusiplovus rankų yra užsikrečiama. Per nešvarias rankas plinta ir kontaktiniu keliu plintančios ligos: viduriavimas, parazitinės ir kitos. Todėl ir yra svarbu plauti rankas. O kad tai būtų įsimintiniau, mokiniai tai atliko šokio judesyje.

Nerūkymo dienai paminėti 2018-11-15 Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje vyko krepšinio varžybos tarp Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus ir Griškabūdžio gimnazijos. Varžybų dalyviai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais.

 Renginį organizavo kūno kultūros mokytojas metodininkas Vytautas Smirnovas, už sportininkų sveikatą atsakinga buvo  Šakių visuomenės sveikatos biuro specialistė Benita Petrauskienė

  


Atgal

Mūsų draugai