• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Renginiai

2021.02.17
NEMOKAMA AEROBIKA NAMUOSE!

Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendina projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Šakių rajone“ ir kviečia registruotis į nemokamas aerobikos treniruotes pirmadieniais ir trečiadieniais 19 val. Vienos treniruotės trukmė 1,5 val. Planuojama pirma treniruotė vasario 22 d.

Aerobika – tai besikartojantys pratimai. Jie gerina širdies veiklą, ištvermę bei lankstumą, net gali padėti išvengti osteoporozės. Ši treniruotė mažina nutukimo, diabeto riziką, slopina cholesterolio kiekį kraujyje, stabdo organizmo senėjimo procesus, gerina širdies kraujagyslių ir kvėpavimo sistemos funkcijas, stiprina judamąjį aparatą ir dailina kūno formas. Aerobikos treniruotės metu dirba visi kūno raumenys, todėl tai – viena iš efektyviausių treniruočių. Ši sportinė veikla grąžina energiją, aktyvumą bei padeda kovoti su stresu.

Aerobikos treniruotes ves trenerė Ieva Janauskaitė, kuri yra baigusi Lietuvos edukologijos universitetą, įgijusi bakalauro laipsnį, mokytojo kvalifikaciją, choreografiją. Sėkmingai dirba mokyklose jau 8 metus. Yra įkūrusi savo studiją „Sveikatos erdvė“, kurioje vyksta veiklos po pamokų: šokiai ir sportas. Su moterimis šoka linijinius šokius, dalyvauja įvairiuose festivaliuose, konkursuose, koncertuose. Veda sporto treniruotes, aerobiką, funkcines mankštas.

Treniruotės metu mankštintis kartu gali bet kokio amžiaus žmonės, turintys bet kokį fizinį pasirengimą. Trenerė pratimus priderina prie kiekvieno dalyvio, pasako pratimų palengvinimus ir pasunkinimus, kad būtų tinkami kiekvienam individualiai. Užsiėmimų pirma dalis vyksta su muzika, po to daromi baziniai, visą kūną stiprinantys pratimai. Treniruočių metu reikalingas kilimėlis, svareliai, vanduo.  

Rašyk „Noriu į aerobiką“ el. paštu l.pranckeviciute@sakiaivsb.lt ir registruokis. Prieš registraciją rekomenduojama pasitikrinti sveikatą asmens sveikatos priežiūros įstaigoje bei
pasitarti su asmens sveikatos priežiūros specialistu ir įsitikinti, kad sveikatos būklė leidžia
dalyvauti treniruotėse. Patvirtinant registraciją bus atsiunčiama „Projekto dalyvio apklausos anketa“, kuri užpildyta turės būti atsiunčiama atgal.

Veiklos vykdomos įgyvendinant projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Šakių rajone“ Nr.08.4.2-ESFA-R-630-41-0001

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis


Atgal

Mūsų draugai