• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Renginiai

2022.05.03
NEMOKAMA nėštukių mankšta sakurų apsuptyje

Sporto ir sveikatingumo trenerė Laura, taip pat licenzijuota akušerė, kuri jau 32 savaitės laukiasi antrojo stebuliuko, kartu su Šakių visuomenės sveikatos biuru kviečia visas būsimas mamytes susitikti lengvai mankštai TREČIADIENĮ (05-04) 18 val. sakurų apsuptyje Kidulių bendruomenės centre "Vinkšnupis" adresu Nemuno g. 51, Kidulių k. , Šakių r. sav.

Nėštumo laikotarpiu moters organizmas unikalus! Jis neįtikėtinai transformuojasi... Tam, kad sumažintume nemalonius nugaros skausmus bei pagerintume bendrą savijautą, lengva mankšta tampa prioritetu. Taip pat yra atlikta daug mokslinių tyrimų, kuriuose nustatyta, kad lengva fizinė veikla nėštumo metu reguliuoja svorio prieaugį, teigiamai įtakojo gimdymo baigtis ir atsistatymą po gimdymo. Parodysiu keletą lengvų nugaros, sėdmenų, dubens bei kitų raumenų grupių stiprinimo ir tempimo pratimų. Prijungime kvėpavimą ir atsipalaidavimą, kuris labai reikalingas besiruošiant gimdyti. Užsiėmimo metu galėsite klausti ir diskutuosime rūpimomis temomis.

SVARBU! Dėl savo sveikatos ir mankštų nėštumo metu būtina pasitarti su Jus prižiūrinčiu gydytoju!!!

MANKŠTA NEMOKAMA, būtina REGISTRACIJA Facebook puslapyje ManoMAMAjuda. Registracijos metu nurodykite kelintas nėštumas ir gimdymas, savaites ir kokios nėštumo metu nustatytos gretutinės ligos. Ši informacija aktuali dėl Jūsų ir mažylio saugumo.

Pasiruoškite patogią sportinę aprangą, sportinį kilimėlį ir vandens. 
Linkime puikios nuotaikos ir iki pasimatymo mylimos nėštukės! 

Mankštą organizuoja @ManoMAMAjuda kartu su @Šakių visuomenės sveikatos biuru 


Atgal

Mūsų draugai