Paskaita apie „Šiuolaikinių technologijų įtaką vaiko sveikatai”
Šakių „Varpo” mokykloje 2025 09 09 5A, 5C ir 6B klasės turėjo ypatingą paskaitą apie „Šiuolaikinių technologijų įtaką vaiko sveikatai” 💻📱❤️🩹
80 mokinių sužinojo ne tik apie technologijų naudą 👍, bet ir apie galimas rizikas ⚠️, išsiaiškino, kas yra FOMO 🤯 (baimė praleisti kažką svarbaus) ir kokias pasekmes tai gali turėti sveikatai 🧠💤👀.
Diskusijos buvo labai aktyvios 💬🔥,vaikai dalinosi savo skirtingomis patirtimis, buvo drąsūs.
Mokiniai sprendė specialų testą 📝, kuris padėjo kiekvienam asmeniškai įsivertinti savo santykį su internetu 🌐🙈. Rezultatus žino tik patys vaikai – juk svarbiausia sąžiningai atsakyti sau ✨🤝.
Parengė visuomenės sveikatos specialistė Agnė Šimaitienė