Book Appointment

© Union Dental. All rights reserved. Powered by YOOtheme.

Edukacija su Šakių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro maitinimo organizavimo specialiste, Šakių ikimokyklinio ugdymo mokykloje „Maži žingsneliai”

Daržovių ir vaisių vartojimo skatinimas ugdymo įstaigose yra svarbus sveikatos ir mokymosi procesų dalis. Tai ne tik padeda moksleiviams išmokti sveikos mitybos įpročių, bet taip pat turi ilgalaikį poveikį jų bendrai gerovei.

Ugdymo įstaigos gali pasiūlyti vaikams skanių ir sveikų daržovių bei vaisių patiekalų maitinimo metu įtraukiant šviežias daržoves, vaisius, sriubas, ar kitus patiekalus, kurie įtraukia įvairių maisto grupių produktus.

Taip pat organizuoti edukacinius projektus ir pamokas apie sveiką mitybą, kuriose akcentuojamas daržovių ir vaisių naudingumas.

Skatinant daržovių ir vaisių vartojimą, galima padėti moksleiviams kurti sveikus mitybos įpročius, kurie juos lydės visą gyvenimą ir pagerins jų sveikatą bei mokymosi gebėjimus.

Šio ryto edukacija su Šakių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro maitinimo organizavimo specialiste, Šakių ikimokyklinio ugdymo mokykloje „Maži žingsneliai”.

Parengė maitinimo organizavimo specialistė Giedrė Pivnickienė

Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras
Kur mes esame

Bažnyčios g. 39 A
LT-71123, Šakiai

Kontaktai
Darbo laikas
  • Pir - Ket

    8 - 17 val.

  • Pen

    8 - 15.45 val.

  • Šeš - Sek

    Nedirbame

Privatumo politika | Asmens duomenų apsauga

© Union Dental. All rights reserved.
Powered by YOOtheme.

© Visos teisės saugomos, Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras

Skip to content