Book Appointment

© Union Dental. All rights reserved. Powered by YOOtheme.

Fejerverkai ir svarbūs saugumo patarimai

Kai džiaugiatės smagiai leidžiamu laiku su savo šeima ir mėgaujatės fejerverkų reginiu, turėtumėte nepamiršti priminti savo mažiesiems, kaip jie turėtų elgtis tuomet, kai leidžiami fejerverkai. Lygiai tą patį turėtų žinoti ir suaugusieji, kadangi jie taip pat gali nukentėti nuo netinkamo elgesio. 

Žinoma, fejerverkai buvo naudojami ištisus šimtmečius, todėl natūralu, kad jų atsisakyti nenorime nė vienas. Pasitelkiant fejerverkų specialistus iš saliutas.lt pateikiamus patarimus, kaip saugiau elgtis su pirotechnika, ir nepamiršti to, kas yra svarbiausia – mūsų ir mums brangių žmonių saugumas. Jei fejerverkai bus naudojami atsakingai ir nepažeidžiant jokių saugumo reikalavimų, kiekvienas šventės dalyvis galės smagiai mėgautis gražiu reginiu ir nesusidurs su jokiais sunkumais. O tam, kad visa tai galėtų tapti realybe, pateiksime jums keletą praktiškų patarimų jūsų saugumui naudojant fejerverkus.

Jei fejerverkai yra supakuoti rudame popieriuje, turite atminti, kad jie yra skirti naudoti profesionaliai. Tai reiškia, kad jie būna pasitelkiami didesniuose ir profesionalų rengiamuose fejerverkų šou. Kuomet pažvelgsite į šiuolaikinę fejerverkų rinką, suprasite, kad dabartiniai fejerverkai būna labai skirtingų rūšių, todėl renkantis fejerverkus nereikėtų skubėti ir juos rinktis vien tik pagal kainą ar pagal „grožį“. Turite suprasti, kad kiekvieni fejerverkai yra skirti skirtingam naudojimui. Profesionalių fejerverkų nė vienas vartotojas neturėtų pirkti naudoti savo namo kieme. Tai gali būti pernelyg pavojinga. Todėl, jei galvojate apie profesionalius fejerverkus, būkite tikri, kad į pagalbą pasitelkiate šios srities specialistus.

Turite suprasti, kad fejerverkų saugumo reikalavimai ir griežtos jų leidimo instrukcijos yra sugalvotos ne be priežasties. Kiekvienais metais visame pasaulyje daugybė žmonių nukenčia nuo netinkamai naudojamų fejerverkų. Tai reiškia, kad būtina didinti žmonių savimonę ir juos šviesti. Dažniausiai žmonės apie fejerverkų naudojimo instrukcijas ir visus saugumo patarimus susimąsto tik tuomet, kai jau būna per vėlu, t. y. tuomet, kai jie ar jų artimieji susižeidžia leisdami fejerverkus. Tačiau ar tikrai visa tai yra būtina norint įsiminti visas bazines ir pagrindines saugumo taisykles? Atsakymas yra akivaizdus. Todėl lygiai taip pat būtina suprasti, kad fejerverkų leidimu per šventes turėtų rūpintis suaugusieji, o ne vaikai. Suprantama, kad vaikams visa tai kelia labai didelį susidomėjimą ir didelį džiaugsmą, tačiau jūs negalite rizikuoti savo vaikų sveikata. Fejerverkais rūpinkitės patys ir tai darykite atsižvelgdami į visas instrukcijas.

Kai uždegamas fejerverkas, būtina akimirksniu pasitraukti iki saugaus atstumo, kuris yra rekomenduojamas gamintojų ir šios srities profesionalų. Saugaus atstumo laikymasis yra būtinas – nepaisant to, kokios rūšies fejerverkus jūs pasirinksite. Lygiai tas pat galioja ir fejerverkų reginį stebintiems žmonėms. Kiekvienas tokio reginio stebėtojas turi suprasti, jog tinkamas ir saugus atstumas padeda apsaugoti savo sveikatą.

www.bernardinai.lt informacija

Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras
Kur mes esame

Bažnyčios g. 39 A
LT-71123, Šakiai

Kontaktai
Darbo laikas
  • Pir - Pen

    8 - 17 val.

  • Šeš - Sek

    Nedirbame

Privatumo politika | Asmens duomenų apsauga

© Union Dental. All rights reserved.
Powered by YOOtheme.

© Visos teisės saugomos, Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras

Skip to content