Book Appointment

© Union Dental. All rights reserved. Powered by YOOtheme.

Informacija žmonėms, kuriuos kankina migreniniai galvos skausmai

Žmonės kuriuos vargina migreniniai galvos skausmai, akių aptemimas, epizodiniai pykinimo, jautrumo dirgikliams momentai, vis dar mažai žino apie šiuos sutrikimus, kaip jie atsiranda, kaip yra gydomi ir daro didelę klaidą tai nurašydami stresui ar kitiems laikiniems dalykams.

Dabartinė kineziterapija labai gelbsti žmonėms su migreniniais skausmais, yra nemažai atvejų kuomet žmogus keletą metų kenčiantis nuo galvos skausmų, po keletos tikslingų pratimų, keletos atpalaidavimo metodų tinkamose vietose bei namų darbų jau po pirmų dienų nebejaučia jokio skausmo.

Yra nemažai priežasčių atsirasti galvos skausmui, bet šiuolaikiniam žmogui labai padažnėjo atvejų kad migreniniai skausmai atsiranda dėl kaklo raumenų įtampos, kaklinės dalies slankstelių hipomobilumo bei galvos pakrypimo į priekį. Spazmuojantys raumenys, ypač pakaušiniai, mažieji raumenys, kurie yra glaudūs su šalia praeinančiomis arterijomis ir nervais į galvą.

Įtempti ir nepaslankūs keturi mažieji raumenys (Occipital muscles) sutrikdo kraujo pratekėjimą, lygiai taip pat kaip pasvirusi galva į priekį užlaužia arterijas sutrikdydama sklandžią kraujotaką į galvą. Tai paprastais žodžiai paaiškinta dažna priežastis migreniniams galvos skausmams ir kitiems simptomams atsirasti. Žmonės daro didelę klaidą gerdami skystinančius kraują vaistus, taip, kraujas lengviau prateka ir simptomai sumažėja bet problema gali tik didėti!

[Oliveira-Souza, A. I. S.ir kt., 2019]

Sprendimo būdai:

1. Ilgi, atpalaiduojantys tempimo pratimai, pakaušiniams raumenims, sukamąjam galvos raumeniui, keliamajam mentės, viršutiniai trapecinio raumens daliai.

2. Pasyvi kaklo distrakcija, pasyvūs mobilumą gerinantys kaklo judesiai

3. Kaklo raumenų masažas, trigerinių taškų atpalaidavimas.

4. Priekinių lenkiamųjų kaklo raumenų tonizavimas

5. Pečių juostos raumenų disbalanso mažinimas.

Kineziterapija 24/7 informacija

Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras
Kur mes esame

Bažnyčios g. 39 A
LT-71123, Šakiai

Kontaktai
Darbo laikas
  • Pir - Ket

    8 - 17 val.

  • Pen

    8 - 15.45 val.

  • Šeš - Sek

    Nedirbame

Privatumo politika | Asmens duomenų apsauga

© Union Dental. All rights reserved.
Powered by YOOtheme.

© Visos teisės saugomos, Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras

Skip to content