Book Appointment

© Union Dental. All rights reserved. Powered by YOOtheme.

Pilietinė akcija „Milijonas vaistinėlių Ukrainai“

Akcijos tikslas: Nuoliepos 1 d. keičiamas Lietuvos gyventojų ir juridinių asmenų automobilių vaistinėles surinkti ir perduoti Ukrainai, tokiu būdu primenant visuomenei apie paramos Ukrainai svarbą.

Akcijos aprašymas

Vis dar besitęsianti plataus masto Rusijos invazija ir vykdomas agresyvus karas Ukrainoje ragina mus visus susitelkti ir padėti Ukrainos žmonėms. Nuo pat pirmos karo dienos, aktyviai veikėme ir veikiame Ukrainos labui, tačiau matome, kad vis dar labai reikalinga mūsų visų parama ir pagalba, todėl ieškome būdų, kaip tikslingiausiai galėtume prisidėti prie bendro tikslo. Žinome, kad ypatingai svarbi ir reikalinga pagalba tvarsliava ir kitomis medicinos priemonėmis. Kadangi nuo 2023 m. liepos 1 d. vairuotojai savo automobiliuose turi atnaujinti ar įsigyti naujos sudėties pirmosios pagalbos rinkinius (vaistinėles), senosios vaistinėlės taps nebereikalingos ar nebenaudojamos, tačiau jos būtų svari parama Ukrainos gynėjams ir civiliams gyventojams. Siekiame surinkti kuo daugiau keičiamų vaistinėlių, kurios bus perduotos tiek į karo zoną, tiek civiliams gyventojams. Vaistinėlėms rinkti bus sutartos surinkimo vietos UAB Circle K Lietuva ir LIDL Lietuva prekybos taškuose, surinkti jas iš visos Lietuvos padės DPD Lietuva komanda. Vaistinėlės iki išgabenant į Ukrainą bus saugomos (sandėliuojamos) UAB ELEKTRUM LIETUVA patalpose. Vėliau išgabentos į Ukrainą. Ši akcija taip pat primins visuomenei apie paramos, kokia ji bebūtų, Ukrainai svarbą.

Akcijos laikotarpis: š. m. birželio 19 – liepos 3 d.

Akcijos iniciatoriai: Asociacija „Po mažą žingsnį“, VšĮ „Ukrainos namai“, pilietinė iniciatyvinė grupė.

Akcijos partneriai: Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje, Ukrainos ambasada Lietuvoje, UAB „Circle K Lietuva“, LIDL Lietuva, DPD Lietuva, UAB ELEKTRUM Lietuva, Susisiekimo ministerija, Lietuvos savivaldybių asociacija, Lietuvos pramonininkų konfederacija.

Akcijos ambasadoriai: Oleksijus Arestovičius, Andrius Mamontovas, Martynas Giga, Benediktas Vanagas, Vaidotas Žala, Antanas Juknevičius.

Akcijos viešinimas: socialinė medija, žiniasklaidos kanalai.

Akcijos komunikacija: Daiva Žeimytė-Bilienė, 8 686 15964, daiva.zeimyte@gmail.com

C:\Users\Admin\Downloads\moving_banner2.gif

Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras
Kur mes esame

Bažnyčios g. 39 A
LT-71123, Šakiai

Kontaktai
Darbo laikas
  • Pir - Ket

    8 - 17 val.

  • Pen

    8 - 15.45 val.

  • Šeš - Sek

    Nedirbame

Privatumo politika | Asmens duomenų apsauga

© Union Dental. All rights reserved.
Powered by YOOtheme.

© Visos teisės saugomos, Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras

Skip to content