Book Appointment

© Union Dental. All rights reserved. Powered by YOOtheme.

Pilvinis kvėpavimas

Primiršta funkcija

Kvėpavimas:

1. Susikoncentravus ir pasirinkus kiek tankesnį ir gilesnį, tolygų kvėpavimo ritmą, galima visiškai bent kuriam laikui sumažinti bet kokį jaučiamą skausmą.

2. 5-7 gilūs ir lėti iki plaučių gelmių rytiniai įkvėpimai ir pilni iškvėpimai puikiai stimuliuoja smegenis, prabudina vidaus organus, hormonų sistemą, kraujas prisipildo deguonimi. Žymiai lengviau pradėsite ankstyvus rytus ir būsite darbingesni.

3. Kvėpavimas su pilvu/diafragma puikiai sumažina stresą, sumažina įtampą pečių srityje, sureguliuoja streso hormonų pusiausvyrą bei padeda normalizuoti virškinimo, dubens srities organų veiklą. Svarbu kad įkvepiant judėtų tik pilvas, be jokio pečių srities ar krūtinės judesio.

4. Bet kokioje stresinėje situacijoje, šaltyje, baimėje, pavojuje, greitame sprendimų priėmime, varžybose, visų pirma geriausia stabilizuoti kvėpavimo ritmą, tuomet visa kita taps daug paprasčiau, taip tapsite pranašesni.

5. Kvėpavimo sistema labai surišta su širdies sistema, nuo kvėpavimo labai priklauso ir širdies darbas. Kvėpuojant galima treniruoti širdį, su keleta ilgesnių užlaikymų, kvėpavimo ritmo pakeitimų einant ar bėgant.

6. Plaučiai turi kartkartėm būti vėdinami visu pajėgumu, turi būti pripildyti deguonies, išsiplėsti naudojant visą plaučių tūrį. Tai lyg mobilumo pratimai diafragmos raumeniui

7. Sportuojant su svoriais dažniausiai reikėtų sunkiojoje fazėje iškvėpinėti arba sulaikyti, lengvojoje įkvėpti.

8. Įkvėpimas į pilvą ir užlaikymas yra pats geriausias būdas stabilizuoti juosmeninę stuburo dalį ir visą korpusą iš vidaus! Tai žymiai geriau treniruoja visus stabilizuojančius pilvo raumenis nei atsilenkimai.

Kineziterapija 24/7 informacija

Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras
Kur mes esame

Bažnyčios g. 39 A
LT-71123, Šakiai

Kontaktai
Darbo laikas
  • Pir - Ket

    8 - 17 val.

  • Pen

    8 - 15.45 val.

  • Šeš - Sek

    Nedirbame

Privatumo politika | Asmens duomenų apsauga

© Union Dental. All rights reserved.
Powered by YOOtheme.

© Visos teisės saugomos, Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras

Skip to content