Book Appointment

© Union Dental. All rights reserved. Powered by YOOtheme.

Rugsėjo paskutinis sekmadienis – Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena

Rugsėjo 25-ąją, sekmadienį, Lietuvoje buvo Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną. Ši diena skirta visiems dar kartą pamąstyti ne tik apie moralines ir dvasines vertybes, bet ir apie tai, kaip elgiamės kelyje, ar esame atsakingi, ar branginame gyvybę, savo artimuosius, ar rodome tinkamą pavyzdį savo atžaloms, ar primename jiems apie atidumą ir drausmingumą, kokią svarbą visuomenėje apskritai turi eismo sauga.

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dienos minėjimas yra saugaus eismo projekto „Saugokime vieni kitus kelyje“, pradėto vykdyti nuo 2009 metų, sudėtinė dalis. Jo tikslas – krikščioniškų vertybių pagrindu keisti eismo dalyvių elgesį, ugdyti sąmoningumą ir kultūrą kelyje, skatinti pilietiškumą ir atsakomybę ir tokiu būdu mažinti nukentėjusiųjų, ypač žmonių žūčių, eismo įvykiuose.

Ta proga Šakių raj. Policijos Komisariato pareigūnės Aušra Mockevičiūtė ir Odeta Rekešienė bei Šakių raj. sav. Visuomenės sveikatos biuro specialistė Indrė Biemolt rugsėjo 26 d. prisidėdamos prie akcijos vykdė atšvaitų bei šviesą atspindinčių liemenių dalybas. Vieta dalyboms buvo pasirinkta neatsitiktinė, ji vyko prie „Namai visiems” pastato, kuomet ten pasirodė būrelis žmonių, kurie kasdien ateina pasiimti maisto davinį. Pradžioje pareigūnė Aušra Mockevičiūtė pravedė trumpą paskaitėlę apie saugų elgesį pėstiesiems ir dviratininkams bei išdalijo atmintines. Visiems dalyviams buvo išdalinti atšvaitai, o tie, kurie buvo atvykę dviračiais ir dėvėjo senas šviesą atspindinčias liemenes, gavo naujas. Emocijų netrūko, visi buvo patenkinti davanėlėmis ir greit kabinosi atšvaitus ar vilkosi naujas liemenes.

Kiekvienas kelyje esame saugus tiek, kiek saugome save ir kitus.

Pagal Lietuvos policijos informaciją parengė visuomenė sveikatos specialistė Indrė Biemolt

Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras
Kur mes esame

Bažnyčios g. 39 A
LT-71123, Šakiai

Kontaktai
Darbo laikas
  • Pir - Ket

    8 - 17 val.

  • Pen

    8 - 15.45 val.

  • Šeš - Sek

    Nedirbame

Privatumo politika | Asmens duomenų apsauga

© Union Dental. All rights reserved.
Powered by YOOtheme.

© Visos teisės saugomos, Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras

Skip to content