Book Appointment

© Union Dental. All rights reserved. Powered by YOOtheme.

Sukčiai gali siūlyti lengvai parūpinti vaistų, kurie kitu atveju nėra taip paprastai prieinami

Dėmesio! Sukčiai gali siūlyti lengvai parūpinti vaistų, kurie kitu atveju nėra taip paprastai prieinami.

📌Atkreipiame dėmesį, kad paskutiniuoju metu tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse itin aktyviai veikia įvairūs sukčiai, siūlantys žmonėms įsigyti receptinių vaistų be recepto ar žadantys greitai ir lengvai parūpinti tų vaistų, kurių tiekimas yra sutrikęs. Netikėkite tokiais pažadais – greičiausiai įsigysite falsifikuotų vaistų ar apskritai neaiškios kilmės produktų.

📌Tokių produktų, pristatomų kaip vaistai, yra siūloma įsigyti neaiškios kilmės interneto svetainėse, interneto skelbimų ar pokalbių svetainėse, taip pat socialiniuose tinkluose.

📌Primename, kad visus vaistus reikia pirkti ne interneto pokalbių svetainėse ar socialiniuose tinkluose, o tik legaliose jų pardavimo vietose arba jų internetinėse svetainėse, kurios yra pažymėtos specialiu logotipu, nurodančiu, kad šioje vaistinės internetinėje svetainėje pirkti vaistus yra saugu. Logotipu galima pasitikėti tik tada, kai jį paspaudus atsiranda vaistinių, parduodančių vaistus nuotoliniu būdu sąrašas (Lietuvos atveju, šią informaciją matysite https://vvkt.lrv.lt/lt/ svetainėje).

❗Pastebima, kad šiuo metu itin aktyviai siūloma įsigyti vaistinio preparato Ozempic (semagliutidas). Minėtas vaistas pristatomas kaip priemonė svoriui mesti, raginama jį pirkti. Ozempic yra receptinis vaistinis preparatas, taigi, be recepto jo įsigyti negalima. Šis vaistas yra skirtas gydyti antro tipo cukrinį diabetą, tad jį kaip ir visus kitus vaistus reikėtų vartoti tik pagal paskirtį, nes priešingu atveju, galimi rimti sveikatos sutrikdymai.

🙏Suprantame ir apgailestaujame, jei konkretaus vaisto tiekimas yra sutrikęs, o pacientui jo būtinai reikia, tačiau primename, kad, tokiu atveju reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju, aptarti kitokios vaisto formos (pvz., injekcijų pakeitimą tabletėmis) arba kitokio gydymo galimybes.

VVKT informacija

Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras
Kur mes esame

Bažnyčios g. 39 A
LT-71123, Šakiai

Kontaktai
Darbo laikas
  • Pir - Ket

    8 - 17 val.

  • Pen

    8 - 15.45 val.

  • Šeš - Sek

    Nedirbame

Privatumo politika | Asmens duomenų apsauga

© Union Dental. All rights reserved.
Powered by YOOtheme.

© Visos teisės saugomos, Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras

Skip to content