• 8 345 52 345
  • info@sakiaivsb.lt

Naujienos

2019.06.04
Apdovanota sveikiausia Šakių rajono įmonė

Penktadienį, restorane „Kuchmistrai“, finaliniame konkurso renginyje pagerbtos Šakių rajono įmonės, besivaržiusios dėl sveikiausios įmonės vardo. Kas nugalėjo 2019 m. sveikiausios įmonės Šakių rajone rinkimuose iš anksto nebūna skelbiama. Intriga išlieka iki pat šventinio renginio, kuris šiais metais įvyko gegužės 31d.

Apdovanojimų metu padėkota visoms konkurse dalyvavusioms įmonėms, su kuriomis nuo kovo iki gegužės mėnesio bendravo visuomenės sveikatos biuro specialistės: įvertino darbuotojų sveikatos būklę jiems pamatuodamos kraujospūdį, dinamometru nustatydamos rankų jėgą, bei atlikdamos kūno sudėties analizę. Iš viso konkurse dalyvavo 13 įmonių, iš kurių daugiau nei pusė dalyvavo jau ne pirmą kartą. Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorius Viktoras Lebedžinskas džiaugiasi, kad rengtuose rinkimuose dalyvavo įmonės, kurios jau ketvirtą kartą bando tapti sveikiausia Šakių rajono įmone.

 

Šiais metais didžiausias dėmesys buvo kreipiamas į įmonių darbuotojų sveikatos duomenis, todėl galutiniams rezultatams jie turėjo didesnę reikšmę, nei kiti rodikliai. Žinoma, ženklų rodiklį taip pat turėjo ir darbdavių pildytos anketos rezultatai: jose atsiskleidė organizuojamos įvairios sveikatinimo veiklos įmonėse ir už jos ribų. Šiais metais geriausios savo pogrupyje buvo trys įmonės.

   

 Kategorijoje nuo 21 iki 55 darbuotojų daugiausiai balų surinko Šakių lopšelis – darželis „Berželis“. Nuo 11 iki 20 darbuotojų turinčios įmonės kategorijoje pranašiausi buvo UAB „Gulbelė“ cukrainė „Laimė“. Pogrupyje nuo 1 iki 10 darbuotojų, pasitaikė ne viena įmonė, kurių rezultatai buvo vieni geriausių tarp visų dalyvavusių šiame konkurse. Todėl nėra nuostabos, kad šioje grupėje ir išrinkome konkurso nugalėtoją. Antroji įmonė pagal rezultatų skaičių šiame pogrupyje liko UAB „Daugtaškis“, o daugiausiai taškų surinko ir šiemet sveikiausios įmonės titulą ir autorinę Kęstučio Dovydaičio sidabrinę obuolio statulėlę pelnė „Šakių socialinių paslaugų centras“, priklausiusi 1 – 10 darbuotojų kategorijai.

  

Šventės metu centro atstovėms įteiktas apdovanojimas iš pagrindinio prizo steigėjo ūkininko Petro Puskunigio rankų, už nuoseklų darbuotojų skatinimą rūpintis savo sveikata bei palankaus psichologinio mikroklimato užtikrinimą, įmonės darbuotojų skatinamą daugiau judėti, vengti žalingų įpročių, tinkamai maitintis, plėsti žinias sveikatinimosi srityje. Šventinę ceremoniją papuošė nuostabi saksafono muzika, kurią atliko K. Vievesis. Dėkojame visoms dalyvavusioms įmonėms, rėmėjams ir šventės svečiams.

Šakių rajonos savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija


Atgal

Mūsų draugai