Book Appointment

© Union Dental. All rights reserved. Powered by YOOtheme.

Judumo savaitė

Kūno masės analizė

Nors oficialiai skelbime kūno masės analizę  buvo  planuojama  atlikinėti rusėjo 20 d. nuo 13.00 val., tačiau ją atlikinėjome ištisą savaitę, kad lankytojams butų patogiau (akcijoje dalyvavo 15 asmenų). Vieniems tai buvo pirmas kartas, kiti jau turėjo analizės lapus likusius nuo paskutinės kūno  kompozicijos analizės atlikim atlikimo. Vieniems tai sukėlė džiaugsmingų emocijų, kitiems tai buvo lengvas „spyris“, kad reikėtų susiimti.

Diena be automobilio

Rugsėjo 22 dieną buvo minima diena be automobilio, kurioje dalyviai buvo raginami parodyti fotografijose , kaip atvyko į savo ugdymo įstaigas, darbovietes ar judėjo su įvairiomis transporto priemonėmis gatvėmis, palikdami automobilius namuose. Dalyviai atsiuntę nuotraukas sulaukė prizų – atšvaitų.

Akcija „Žingsniuok daugiau“

Rugsėjo 16-22 dienomis vyko akcija „Žingsniuok daugiau“, kuri šiemet sulaukė daug dėmesio ir ugdymo įstaigose. Įvairių klasių moksleiviai aktyviai jungėsi į žingsnių iššūkį. Akcijoje dalyvavo 34 žingsniuotojai, iš jų 28 moksleiviai. Daugiausiai nužygiavusių dešimtukas ir aktyviausi moksleiviai apdovanoti Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, partneriai UAB Gulbelė ir Jaunimo kūrybos ir sporto centras, įsteigtais prizais. Suaugusiųjų grupėje daugiausia nužingsniavo Daina Bankauskienė 180106 žingsniai. Moksleivių grupėje – 128178 Šakių „Varpo“ mokyklos 7c klasės moksleivė Urtė Skinkaitytė. Iš viso per savaitę laiko akcijos „Žingsniuok daugiau“ dalyviai nužingsniavo 2068152 žingsnius.

Šeimų žygis

Nieko nėra geriau kaip aktyvus ir energingas laikas su šeima! Rugsėjo 18 d., rudenišką sekmadienį, kartu su šeimomis buvo organizuojama žygis Sudargo piliakalniuose. Šeimos kartu žygiavo, žaidė ir šoko ir taip pasikrovė daug teigiamų emocijų!

Ir visai nesvarbu, kad ruduo! Žygio organizatorė Laura perdavė dalyviams žinutę – „Judėkime toliau visais metų laikais, būkite sveiki ir rodykime pavyzdį savo vaikams!”

Visuomenės sveikatos biuro informacija

Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras
Kur mes esame

Bažnyčios g. 39 A
LT-71123, Šakiai

Kontaktai
Darbo laikas
  • Pir - Pen

    8 - 17 val.

  • Šeš - Sek

    Nedirbame

Privatumo politika | Asmens duomenų apsauga

© Union Dental. All rights reserved.
Powered by YOOtheme.

© Visos teisės saugomos, Šakių rajono visuomenės sveikatos biuras

Skip to content